Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje

Z ostatniej chwili

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w fińskich realiach. Gdy przybyliśmy do Finlandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Finlandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Finlandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Finlandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z redakcją naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
redakcja Polacy w Skandynawii
Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje
Posted by

Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje

Pożyczka na wakacje jest tańsza?

Dla osób planujących wakacje i nie mających na nie pieniędzy jest teraz dobry okres. Niskie stopy procentowe spowodowały, że pożyczanie pieniędzy na wypoczynek jest tańsze, niż jeszcze rok temu. Maksymalne oprocentowanie dla kredytów wynosi 10 proc. Natomiast samo oprocentowanie to nie wszystko. Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje?

– Różne banki stosują różne rozwiązania. Na pewno pojawiają się różnego rodzaju prowizje, opłaty wstępne za rozpatrzenie wniosku czy udzielenie kredytu. Te wszystkie elementy powinny być wzięte pod uwagę – wyjaśnia newsrm.tv Paweł Rzepliński, Citi Handlowy – Część banków oferuje ubezpieczenia kredytów. Ten koszt też trzeba wziąć pod uwagę.

Jednym ze wskaźników, który szukający pożyczki czy kredytu powinni rozważyć jest RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Ten wskaźnik zawiera wszystkie elementy i koszty. Kredyty mają też swoja alternatywę np. finansowanie z karty kredytowej.

– To finansowanie z karty kredytowej może się odbywać w formie płatności za wycieczkę. Zadłużenie można spłacać regularnie w ramach limitu karty. Są też w niektórych bankach rozwiązania, które pozwalają na przelew czy wypłatę gotówki z limitu karty kredytowej lub poza tym limitem. Taki kredyt można spłacać jako regularny kredyt, w ratach miesięcznych, nawet do 60 miesięcy.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

3 0 1094 29 sierpnia, 2016 Ciekawostki, News, Turystyka Sierpień 29, 2016

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Przeczytaj również

Wirtualna Finlandia to serwis informacyjny w całości poświęcony pracy w Finlandii, życiu w Finlandii. Aktualne oferty pracy, forum dyskusyjne, najświeższe informacje znajdą Państwo na łamach naszego portalu. Zapraszamy do lektury!


WirtualnaFinlandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Finlandii
info@wirtualnafinlandia.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.