Święty Mikołaj przyleci do Polski prosto z Laponii

Z ostatniej chwili

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w fińskich realiach. Gdy przybyliśmy do Finlandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Finlandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Finlandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Finlandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z redakcją naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
redakcja Polacy w Skandynawii
Święty Mikołaj przyleci do Polski prosto z Laponii
Posted by

Święty Mikołaj przyleci do Polski prosto z Laponii

Ambasada Finlandii, Finnair, Fortum, Lotnisko Chopina w Warszawie mają przyjemność zaprosić Państwa na powitanie w Polsce jedynego prawdziwego Świętego Mikołaja z Laponii.

Święty Mikołaj przyleci do Polski prosto z Rovaniemi w Laponii, aby przygotować się do nadchodzących Mikołajek. Możesz być świadkiem lądowania Świętego Mikołaja i jego wyjścia  z samolotu na Lotnisku Chopina w Warszawie w poniedziałek, 2 grudnia 2013 r. Następnie odbędzie się krótkie spotkanie ze Świętym Mikołajem w hali przylotów na Lotnisku Chopina, ul. Żwirki i Wigury 1.

Media uczestniczące w powitaniu proszone są o przybycie na lotnisko najpóźniej o godz. 08.45.

Więcej informacji:

Dagmara Düm,
602 462 177,
dagmara.dum@conferopr.com

Fot: sxc.hu

1 0 3348 26 listopada, 2013 Kalendarium, News, Polska, Turystyka Listopad 26, 2013

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Przeczytaj również

Wirtualna Finlandia to serwis informacyjny w całości poświęcony pracy w Finlandii, życiu w Finlandii. Aktualne oferty pracy, forum dyskusyjne, najświeższe informacje znajdą Państwo na łamach naszego portalu. Zapraszamy do lektury!


WirtualnaFinlandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Finlandii
info@wirtualnafinlandia.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.